Графік проведення звітів керівників навчальних закладів Фастівського району

1.Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Григорук Наталія Василівна

2.Великомотовилівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Войналович Сергій Анатолійович 10 червня

3.Великоснітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелешко Валентина Василівна

4.Веприцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Халюк Валентина Володимирівна 15 травня

5.Дідівщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гриценко Тетяна Миколаївна

6.Дорогинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Стукал Ніна Іванівна

7.Кожанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мусієнко Ірина Іванівна 18 червня

8.Малополовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Слободян Олена Вікторівна 20 червня

9.Малоснітинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дідок Микола Володимирович 12 червня

10.Півнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демченко Галина Володимирівна 19 червня

11.Пилипівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зеленська Валентина Олексіївна 02 червня

12.Триліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шевчук Борис Петрович 10 червня

13. Томашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Карасевич Ірина Миколаївна 29 травня

14.Фастівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кібкало Людмила Володимирівна

15.Червонянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крук Антоніна Іванівна

16.Яхнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мельник Тетяна Михайлівна

17.Борівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дорочинська Оксана Миколаївна

18.Кожанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Берегова Людмила Леонідівна 29 травня

19.Мотовилівськослобідська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Висоцька Катерина Андріївна

20.Оленівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Левіщенко Ліна Антонівна

21.Скригалівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Прокопенко Лариса Василівна 29 травня

22.Червономотовилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Абдрахманова Тетяна Іванівна 12 червня

23. Борівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №1 «Калинка» Іванченко Алла Анатоліївна 29 травня

24.Борівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №2 «Віночок» Комендантова Світлана Володимирівна 02 червня

25. Великоснітинський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» (дитячий садок) Григоревська Олена Чеславівна 28 травня

26. Веприцький дошкільний навчальний заклад «Зірочка» (дитячий садок) Складана Лариса Іванівна 22 травня

27. Кожанський дошкільний навчальний заклад «Казка» (ясла-садок) Некрутенко Наталія Миколаївна 28 травня

28.Малоснітинський дошкільний навчальний заклад «Веселка» (ясла-садок) Марценюк Людмила Петрівна

29.Триліський дошкільний навчальний заклад «Ялинка» (ясла-садок) Ярошенко Людмила Анатоліївна 05 червня

30.Фастівецький дошкільний навчальний заклад «Барвінок» (дитячий садок) Білогруд Олена Вікторівна 27 травня

Кiлькiсть переглядiв: 265

Коментарi